Lista startowa – trasa sportowa:

nr
Imię
Nazwisko
Miejscowość
Nazwa zespołu
Zgłoszenie opłacone
1PiotrCzerniawskiWarszawatak
2RadosławMrozekGorliceBractwo J3Stak
3BartłomiejZielińskiGorliceBractwo J3Stak
4GrzegorzMaturaWojkowiceSąsiedzitak
5MarekWszołekGorliceBractwo J3Stak
6AdrianWojtasGorliceBractwo J3Stak
7MarekBatoryGorliceGorlice Bike tak
8ŁukaszRakJasłoJasielskie Stowarzyszenie Cyklistówtak
9KatarzynaCzepiel-RakJasłoJasielskie Stowarzyszenie Cyklistówtak
10MichałMączkaSiemianowice ŚląskieMamihlapinatapaitak
11SzymonMączkaSiemianowice ŚląskieMamihlapinatapaitak
12WojciechMałodobryMiechówOMEGA MIECHÓWtak
13ArkadiuszLaskowskiWojkowiceSąsiedzitak
14PiotrKuźniarowiczUmieszcztak
15GrzegorzMalickiKrakówtak
16MarcinKonarzewskiKsięstwotak
17ArturDziobaOdrzechowa Finisz Rymanówtak
18AndrzejŻelaskoMielectak
19AniaWitkowskaKatowiceKlub Królika Srefanatak
20WojciechStolarczykZakopaneSzybcy i Brudnitak
21DagmaraStolarczykZakopaneSzybcy i Brudnitak
22PiotrChachajKrosnoFundacja Ultratak
23AgataAdamczykNiepołomiceZdezorientowanitak
24BartoszAdamczykNiepołomiceZdezorientowanitak
25DawidMarasekKraków 45plus15tak
26EwaAdamczykKonstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcinatak
27JarekAdamczykKonstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcinatak
28MichałRychlikŁódźOrientAkcjatak
29RenataNowińskaŁódźOrientAkcjatak
30AndrzejNiewiarowskiZabierzówRazy Dwatak
31MarcinMigaczZabierzówRazy Dwatak
32KonradSiudekWiączyń DolnyUKS Orientuś Łódźtak
33PawełNowakŁódźUKS Orientuś Łódźtak
34GrzegorzLedzionŁódźUKS Orientuś Łodźtak
35SebastianWojczykBedoń PrzykościelnyUKS Orientuś Łódźtak
36RafałPaśkoPrzemyślTeatr S.A.N.tak
37MarcinPaśkoPrzemyślMiłyMłodyCzłowiektak
38PawełGorczycaBolechowicetak
39WojciechHołdakowskiWarszawa.tak
40PatrykDoboszTarnów Opolskitak
41JerzyLekkiBielsko-BiałaRajd Beskidytak
42Daniel Staszewski Dąbrowa Górnicza tak
43ŁukaszWarmuzKrakówSupersklep.pltak
44BartekGajkowskiKraków3 x 1404tak
45GrzegorzCzarnyKrakówSzkoła Fechtunku ARAMIStak
46PawełWalczykKrakówAAAtak
47MarcinKrawczykKrakowLajdakitak
48SzymonKrawczykKrakówAAAtak
49AlicjaEwiak-PaszyńskaŁódźOrientuś Łódźtak
50KrzysztofSzawdzinWrocławtak
51PrzemysławBasterKrakówtak
52StaszekKorzecKrakówIllochroma Haoneng Bike Team
53BartłomiejBoberGdyniaHarpagantak
54KamilaTruszkowskaGdańsktak
55SebastianŻeroBędzinŻerkitak
56DagmaraŻeroBędzinŻerotak
57PiotrJaśkiewiczKrakówLunatycytak
58NikitaAndronovKrakówLunatycytak
59StefanWesołowski KolobrzegCobra Rajd Teamtak
60PiotrPisarekKrktak
61MonikaKosmalaDąbrowa GórniczaStowarzyszenie ROCtak
62TomaszJelińskiDabrowa GórniczaStowarzyszenie ROCtak

Lista startowa – trasa turystyczna:

nr
Imię
Nazwisko
Miejscowość
Nazwa zespołu
Zgłoszenie opłacone
65KonradŁukaszykGorlicetak
66Konrad Burekowski Gorlice Beboktak
67KacperPieszkoJodłówkaG&G Bike Teamtak
68Sławomir Kaleta BieczGorliceBike tak
69Krzysztof Łaś BieczGorliceBike tak
70KatarzynaGrucaGorliceGorliceBiketak
71BarbaraPasikOstrowiec Świętokrzyskirowerowy kRajtak
72Sławomir GiełbagaRzeszów tak
73ArekWiniarskirzeszówtak
74JacekLisJodłówkaG&G Bike Teamtak
75KrzysztofZarycznyNiepołomiceKluchy MTBtak
76AdrianMałkiewiczOstrowiec ŚwiętokrzyskiKuźnia Charakterutak
77RafałGinalskiKobylankatak
78TomaszGorzkowiczGorlicetak
79AgnieszkaJakubasKrakówLOSTtak
80JoannaZarycznyNiepołomiceKluchy MTBtak
81RyszardSzarowiczGorliceGorliceBiketak
82Przemysław Mrozek Cieszyn Warczące Szprychy tak
83Fabian Szarowicz Sękowa Gorlice Biketak
84KatarzynaBurkotGorliceGorliceBiketak
85SławomirDudekNowy SączMały Wacektak
86SebastianSzarowicz Sękowa Gorlice Biketak
87MarcinGajeckiGorliceLukenstak
88MichałGregorczykSzalowaGorliceBiketak
89AdamSzczepańskiBieczBeboktak
90JoannaDudekNowy SączKluchy MTBtak
91MikołajKsiążekKrakówtak
92JacekSzpakowskiNowy SączSzpital Psychiatryczny tak
93Rafał Honkowicz Sękowa Sekowa bike tak
94Łukasz Kaspruk Gorlice GorliceBiketak
95MaciejBarsznicaDuklazbajkiemtak
96AdrianSzurekSękowaGorlice Biketak
97DuszanŁadośNowica7tak
98PatrykZaleśnyKraków7tak
99MaciejSakowiczBrzeziePampuchytak
100JacekPapużyńskiGorliceGorliceBiketak
101Marcin JamrowiczBieczBeboktak
102DamianGąsiorekKobylankaGear Up MTBtak
103AndrzejWojtasGorliceZespół Twardego Pedałatak
104SławomirWrońskiGorliceHZG Squadtak
105TomaszPłechaKrakówKurka Edziatak
106MichałCzerneckiNowy SączSzpital Psychiatrycznytak
107JacekGrońKrynica-Zdrójtak
108KrzysztofRakRzeszówtak
109KarolCholewaKrakówtak
110MICHAŁ SPYCHALSKIKROSNOM&S SKI - LOSTARK KROSNOtak
111AleksandraKurcabKrakówLOSTtak
112Rafał Kornek GorliceRafkatak
113IwonaKotWieliczkatak
114Jakub CzermińskiBieczKaty Biecztak
115ArturZiębaBieczKaty Biecztak
116AdrianGorzkowiczKobylankatak
117RafałHaciaKrakówHcktak
118MarcinWitkowskiWarszawaTelimenkitak
119TelimenaWitkowskaWarszawaTelimenkitak
120Sebastian LechBinarowa Beboktak
121ŁukaszStójBieczbez nazwytak
122MarcinPiejkoKrakówLosttak
123RafałŻuklińskiPogwizdówtak
124TeodorFursCisnaPierdzące Zającetak
125BartłomiejBajsarowiczKrakówBajsar Tourstak
126AndrzejMasłejKrakówBajsar Tourstak
127PaulinaKulikKołobrzegRolnik Teamtak
128Grzegorz Niemiec Posada Zarszyńskatak
129RafałKomańskiZarszynZarszynianietak
130Konrad Górszczak Kraków tak
131Katarzyna Kowalska Krakówtak
132PawełPrzybyłRzeszówtak
133KrzysztofSkotnickiJarosławtak
134JarosławKrawczykDługieSPAJ Długietak
135MichałMelonWarszawatak
63Czesław ŁUSZCZBukowskotak
64KatarzynaŁuszcz Bukowskotak
109MonikaStefańczykKrakówLes femmes coutant dans les forets
227AnnaLorekDębica
228MarekLorekDębica
229KrzysztofLorekDębica

Lista startowa – trasa rodzinna:

nr
Imię
Nazwisko
Miejscowość
Nazwa zespołu
Zgłoszenie opłacone
136MichałRybskiKrakówGrube Rybytak
137TymonRybskiKrakówGrube Rybytak
138MagdalenaKotKrakówKotytak
139MałgorzataJachimek-RybskaKrakówGrube Rybytak
140NataliaŁasochaGolkowiceGrupa Łasochytak
141HelenaKotKrakówKotytak
142MilenaKotKrakówKotytak
143MarceliŁasochaGolkowiceGrupa Łasochytak
144TomaszCiesielskiKrakówWarczące Szprychytak
145MagdalenaKosakowskaKrakówLennca Teamtak
146AleksanderŁasochaGolkowiceGrupa Łasochytak
147Małgorzata UhruskaKrakówtak
148ŁukaszTarnawskiKrakówtak
149MartaCiesielskaKrakówWarczące Szprychytak
150MichałWachowskiDębowiectak
151MariuszKosakowskiKrakówLennca Teamtak
152JoannaTarnawskaKrakówtak
153MaciejUhruskiKrakówtak
154MaciejCiesielskiKrakówWarczące Szprychytak
155KatarzynaWachowskaDębowiectak
156GrzegorzBetlejRogiBurzatak
157GustawTarnawskiKrakówtak
158ZofiaWachowskaDębowiectak
159PiotrUhruskiKrakówtak
160IgnacyŁasochaGolkowiceGrupa Łasochytak
161BartoszWachowskiDębowiectak
162LenaKosakowskaKrakówLennca Teamtak
163MateuszTarnawskiKrakówtak
164FilipWachowskiDębowiectak
165ZuzannaKosakowskaKrakówLennca Teamtak
166MichałBronkowskiKrakówBronkitak
167MichałBetlejRogiBurzatak
168WeronikaBronkowskaKrosnoBronkitak
169DominikaBetlejRogiBurzatak
170AgnieszkaBurczykKrakówWarczące Szprychy - Burczykitak
171AlicjaBronkowskaKrosnoBronkitak
172KamilBurczykKrakówWarczące Szprychy - Burczykitak
173MarcinGałkaJasieńStare konietak
174AdamBurczykKrakówWarczące Szprychy - Burczykitak
175FranekGałkaJasieńStare konietak
178krzysztofsuderMyśleniceSuderki_WSztak
179WojciechNowosadzkiSzczepańcowaTwin Peakstak
180KarolKustrońKrosnoKustronietak
181PiotrIdziKrakówWarczące Szprychytak
182SylwiaKustrońKrosnoKustronietak
183ArtekGałkaJasieńStare konietak
184BeataNowosadzkaSzczepańcowaTwin Peakstak
185magdalenasuderMyśleniceSuderki_WSztak
186AnnaIdziKrakówWarczące Szprychytak
188PolaKustrońKrosnoKustronietak
189dominiksuderMyśleniceSuderki_WSztak
190MałgorzataNowosadzkaSzczepańcowaTwin Peakstak
191IgaSuderMyśleniceSuderki_WSztak
192AndrzejNowosadzkiSzczepańcowaTwin Peakstak
193TymonIdziKrakówWarczące Szprychytak
195AmeliaIdziKrakówWarczące Szprychytak
196AntoninaIdziKrakówWarczące Szprychytak
200MichałCalikKrakówWarczące Szprychytak
201MiłoszCalikKrakówWarczące Szprychytak
202WojciechCalikKrakówWarczące Szprychytak
203AgataCalikKrakówWarczące Szprychytak
204KrzysztofMięsowiczKrakówRodzina M. tak
205KatarzynaMięsowiczKrakówRodzina M.tak
206KacperMięsowiczKrakówRodzina M.tak
207AntoniMięsowiczKrakówRodzina M.tak
208AleksandraMięsowiczKrakówRodzina M.tak
209AnielaMięsowiczKrakówRodzina M.tak
210IgnacyMięsowiczKrakówRodzina M.tak
211GosiaGadekKrakowCiągle spóźnieni (;tak
212StaśGębikKrakowCiagle spóźnieni (;tak
213WitoldSmęderKrakówSmędrytak
214AnnaSmęderKrakówSmędrytak
215HannaSmęderKrakówSmędrytak
216JerzySmęderKrakówSmędrytak
217PawełBasterKrakówtak
218HannaBasterKrakówBasterozaurustak
219TomaszBasterKrakówBasterozaurustak
220WandaBasterKrakówBasterozaurustak
221JacekSzmatkaRzeszówThe Jetsetterstak
222JoannaOrłow-SzmatkaRzeszówThe Jetsetterstak
223KlaraOrłow-SzmatkaRzeszówThe Jetsetterstak
224KsaweryOrłow-SzmatkaRzeszówThe Jetsetterstak
225AnnaSzawdzinWrocławtak
177MarcinMusiałSkawinaWarczące Szprychy
187JerzyMusiałSkawinaWarczące Szprychy
194AntoniBoniśniakLipinki
226RafałBoniśniakLipinkiTONY TEAM
Rudzki